Skip to content Skip to footer

Szidi Tobias & Band - Francúzsky deň Hotel pod Lipou

Nahrávam Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

Szidi Tobias & Band – Francúzsky deň Hotel pod Lipou

5 máj 18 @ 19:00 - 21:00

Ďaľšia z našich úspešných celodenných akcií klope na dvere – Francúzsky deň! Chuťami, zážitkami a atmosférou vás okamžite prenesie do krajiny šampanského, pétanque či krásnych šansónov. Príďte vyskúšať výborné jedlo nášho šéfkuchára, zažiť Szidi Tobias spievajúcu francúzske šansóny, zahrať si pétanqe, a mnoho ďaľšej zábavy pre dospelých i deti v zelenom areáli nášho hotela. V sobotu, 5. mája od 10 rána až do neskorej noci. Tešíme sa na vás!

detaily nájdete tu: http://www.hotelpodlipou.sk/events/47/francuzsky-den/

Slovenská herečka a speváčka maďarského pôvodu Szidi Tobias patrí k najvýraznejším hudobným osobnostiam spievaného šansónu nielen na slovensku, ale aj v Českej republike.
Umelecká charizma a špecifické zafarbenie hlasu sú kombináciou pre silný umelecký zážitok.
Szidi Tobias pre svoje publikum koncertuje už niekoľko rokov. Jej umelecký prístup je príznačný svojou vyšperkovanosťou a citom pre spájanie textu a hudby, s dôrazom pre detail a zachytenie okamihu.
Každý jej hudobný počin je akýmsi spievaným divadlom s mimoriadne silným akcentom na obsahovú zložku. Preto v jej piesňach nachádzame ideálne spojenie textu a hudby vo vynikajúcich interpretačných výkonoch členov kapely „Szidi Tobias & Band“.
Pre svoje publium má Szidi Tobias v repertoári skladby z autorskej hudobnej dielne Milana Vyskočániho, a prevažnú časť textov napísal Peter Lipovský.

HUDOBNÝ HOSŤ SZIDI TOBIAS & BAND

Szidi Tobias & Band – Francúzsky deň Hotel pod Lipou