Skip to content Skip to footer

Szidi Tobias & Band - Nitra

Nahrávam Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

Szidi Tobias & Band – Nitra

13 december 18 @ 20:00 - 22:00

13. decembra 2018 o 20:00 máte jedinečnú šancu vyhnať zo svojho príbytku všetko zlé. Upracte, povymetajte všetky kúty a vyženiete aj finančnú krízu! Nezabudnite si dať na večeru cesnakovú polievku alebo hrianky s cesnakom, aby ste sa chránili pred zlom, pretože práve dnes sa stretávajú všetky bosorky.

A potom už iba prídte na koncert jednej z nich, Szidi Tobias (snad mi prepáči 🙂 ) Szidi bude čarovať a miešať hudobný lekvár a každému z Vás dá chutnať…. len musíte mať  hladné uši aspoň tak ako ja…. Noc bosoriek začína

„Živý koncert je ako príchod k moru. Postupne sa osmeľujete, lebo to ide a plávate s vlnami hlbšie, lebo cítite dôveru a veríte si. Keď sa klaniame a veľmi často si ďakujeme s divákmi navzájom, je to podobný pocit, ako keď sa vraciate na breh obmytí čistou vodou a šťastní.“ „Tajomstvo siedmich hviezd, ktoré si videl v mojej pravici, a siedmich zlatých svietnikov je toto: sedem hviezd sú anjeli siedmich cirkví a sedem svietnikov je sedem cirkví.“ (Ján 1,20) Sedem svietnikov je sedem zborov. „A keď Baránok otvoril siedmu pečať, nastalo v nebi asi pol hodiny ticho.“- Zjavenie Jána 08:01 Sedem je silné číslo a láska je to, na čom záleží. Sedmoláska – nie nová, ale výberová. Nové dvojCD Szidi Tobias.
  • Szidi Tobias & Band – Nitra

Podrobnosti

Dátum:
13 december 18
Time:
20:00 - 22:00
Udalosť Kategória:

Organizátor

ArtMusic
Telefón:
+421 908/147 789
Email:
majer@artmusic.sk
View Organizátor Website