Skip to content Skip to footer

O nás

ZABEZPEČUJEME VYSTÚPENIA INTERPRETOV, SÓLISTOV, KOMORNÝCH ZOSKUPENÍ, KAPIEL A HUDOBNO-DIVADELNÝCH SKUPÍN.

Umelecká agentúra Art-Music sa zaoberá organizovaním  hudobných podujatí pre dospelého a detského diváka. Zastupujeme umelcov rôznych žánrov od klasickej hudby cez jazzovú až k populárnej hudbe a nevyhýbame sa prieťahom do rozmanitých štýlov a žánrov.

Hlavnou náplňou našej umeleckej činnosti je organizovanie a usporadúvanie koncertov.

0
Podujatí
0
Interprétov

Vystúpenia na rôzne podujatia

Hudobno-metodické projekty pre deti

OZVUČENIE

Zvuk predstavuje silný emočný vnem a stáva sa v oblasti našej produkcie jedným  z hlavných pracovných nástrojov. Pre našich klientov zabezpečíme profesionálnu technológiu, ozvučenie podujatia podľa individuálnych potrieb, od malého počtu divákov až k veľkokapacitným koncertom,  technológiou LINE ARRAY. Zabezpečíme ozvučenie pre malé hudobné telesá, kapely,  orchester, zbor a iné.

OSVETLENIE

Vizuálny zážitok prispieva k syntéze, celistvosti zvukovo-obrazového vnímania daného  podujatia a spolu tak vytvárajú celok. Moderné LED technológie a LASER spolu  s veľkokapacitnými LED panelmi prinášajú ďalší vizuálny element schopný prezentovať danú  obsahovú informáciu, reklamu, videoklip.

PÓDIUM

Dôstojnosť Vášho kultúrno-spoločenského podujatia podčiarkne kvalitné pódium a spolu  s konštrukciou so zastrešením tak ochránia Vaše podujatie aj v prípade nepriaznivého  počasia a tým priamo nenaruší jeho priebeh.

Zrodené vo Fínsku, stvorené pre Vás

IQUA G40 ANC In-ear Wireless Neckband


Bluetooth slúchadlá s aktívnym potláčaním hluku
s technológiou ANC (active noise-canceling)

Umelecká agentúra Art-Music sa zaoberá organizovaním  hudobných podujatí pre dospelého a detského diváka. Zastupujeme umelcov rôznych žánrov, od klasickej hudby cez jazzovú až k populárnej hudbe, a nevyhýbame sa prieťahom do rozmanitých štýlov a žánrov. Hlavnou náplňou agentúry Art-Music  je organizácia a usporadúvanie šansónových koncertov.

Kontakt
Artmusic ©. All Rights Reserved.