Skip to content Skip to footer
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Cirkus Muzikus – MŠ – Gelnická

13 februára / 9:00 - 9:45

Interaktívne hudobno-divadelné predstavenie Cirkus Muzikus nás zavedie do krajiny hudby, divadla, tanca anespútanej hudobnej zábavy.

Deti z publika sa po vydarenom hudobnom konkurze ocitnú priamo na scéne ako profesionáli v divadle a stávajú sa súčasťou deja. Budujú nové predstavenie priamo pred očami svojich spolužiakov v hľadisku, cez fragmenty z tvorby Saint-Saensa, L. v. Beethovena, Joplina, Offenbacha ku kulminačnému bodu predstavenia, ktorým je príchod exotickej postavy kúzelníka Thieryho zo Slovenského salaša, ktorý prináša medzi deti frenetické rytmy. Hudobné motívy stelesňujú konkrétny programový obsah, v deťoch evokujú otázky, čo daný hudobný motív prináša, akú významovú úlohu v danom kontexte predstavuje.

Predstavenie Cirkus Muzikus videlo tisíce spokojných detských divákov od Svidníka až po Bratislavu, naprieč celým Slovenskom. Samotné predstavenie je ideálnym prepojením detskej hry s náučnými poznatkami z oblasti klasickej hudby, hudobných nástrojov a hru na perkusie a bicie nástroje.

Obsadenie

Viliam Majer – akordeón, herecká rola
Jakub Valiček – bicie nástroje, herecká rola
Lucia Barczi – herecká rola, spev, interakcia

Dĺžka: 45-min

Details

Date:
13 februára
Time:
9:00 - 9:45
Event Category:
Event Tags:
Website:
https://predpredaj.zoznam.sk/en/category/theater/

Organizer

ArtMusic
Phone
+421 908/147 789
Email
majer@artmusic.sk

Venue

Gelnická 7649
Bratislava, Slovensko