Skip to content Skip to footer
Brief info

Natália Olcsváry Hatalová je slovenská speváčka a muzikálová herečka. V rámci hudby spolupracuje s viacerými úspešnými umelcami, vystupuje so svojou kapelou, účinkuje aj vo formácii La Gioia Divas, koncertuje s Richardom Rikkonom, s triom La Gioia. Diváci ju mohli vidieť účinkovať aj v seriáloch televízie JOJ, či v hrách Slovenského rozhlasu.

Vyštudovala muzikálové herectvo na JAMU v Brne a do pamäti verejnosti sa zapísala účasťou v speváckej súťaži Superstar z roku 2007.

Účinkovala v muzikálových predstaveniach Šľahačková princezná, Mačky, Atlantída a v populárnych Čajočkách. Na divadelných doskách v Čechách ju mohli fanúšikovia vidieť v muzikáloch Zorro, Dobře placená procházka.

KTO NAOZAJ SOM

V novembri 2016 pokrstila svoj prvý oficiálny videoklip k piesni Kto naozaj som. Hudbu zložil a zaranžoval Vlado „Randy“ Gnepa, s ktorým ju spája spolupráca na pesničke Be strong a otextoval ju Juraj Žák.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Umelecká agentúra Art-Music sa zaoberá organizovaním  hudobných podujatí pre dospelého a detského diváka. Zastupujeme umelcov rôznych žánrov, od klasickej hudby cez jazzovú až k populárnej hudbe, a nevyhýbame sa prieťahom do rozmanitých štýlov a žánrov. Hlavnou náplňou agentúry Art-Music  je organizácia a usporadúvanie šansónových koncertov.

Kontakt
Artmusic ©. All Rights Reserved.