Skip to content Skip to footer
Brief info

Škriatkovia Lala a Mala prebudia v deťoch zamyslenie sa nad prebytočným odpadom, ktorý nás obklopuje a naučia deti, ako ho čo najšetrnejšie separovať, detskou rečou – triediť.

V škriatoškole, v ktorej navštevujú predmety, aké v bežnej škole nenájdeme, sa na hodinách škriatkomatematiky, škriatkopísania, škriatkoslovenčiny učia, ako si chrániť prírodu, lesy a stromy. To sa však nepozdáva postave Obra Bobra, ktorého silná postava obýva celý les a nárokuje si ho len a len pre seba. Táto skutočnosť zatiahne škriatkov Lalu a Malu na dobrodružnú výpravu. Idú sa porátať s neprispôsobivým obrom. Musia ho naučiť slušnému spolunažívaniu v prírode. Po počiatočných nezdaroch, úctivou a vľúdnou formou, sú škriatkovia nútení siahnuť po účinnejšom riešení. Akom…? Uvidíte v rozprávke!

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Umelecká agentúra Art-Music sa zaoberá organizovaním  hudobných podujatí pre dospelého a detského diváka. Zastupujeme umelcov rôznych žánrov, od klasickej hudby cez jazzovú až k populárnej hudbe, a nevyhýbame sa prieťahom do rozmanitých štýlov a žánrov. Hlavnou náplňou agentúry Art-Music  je organizácia a usporadúvanie šansónových koncertov.

Kontakt
Artmusic ©. All Rights Reserved.