Skip to content Skip to footer
Brief info

Malý hudobný western o neposlušnej Cindy je veselým príbehom o hľadaní stratenej kobylky menom CINDY. Známe americké, írske a austrálske ľudové piesne divákov zaraz prenesú na vzdialený kontinent amerického Divokého západu.

Potom čo Jugh, zlodej koní, ukradne veselú kobylku CINDY indiánovi, začína sa napínavé pátranie po jej osude. V strhujúcom príbehu sa hlavná postava bude musieť vysporiadať s mnohými neočakávanými situáciami. S neistým výsledkom nás bude napínať do posledného dychu.

Na základe pútavého deja sa nám pre očami rozvíja príbeh nielen o túžbe po vzájomnej láske a porozumení, ale aj príbeh o hľadaní zmyslu pre rasovú znášanlivosť a toleranciu.

Predstavenie pestré po vizuálnej a pohybovej stránke spolu s inštrumentálnym sprievodom muzikantov tak sľubuje bohatý a nezabudnuteľný zážitok.

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad0Love

Umelecká agentúra Art-Music sa zaoberá organizovaním  hudobných podujatí pre dospelého a detského diváka. Zastupujeme umelcov rôznych žánrov, od klasickej hudby cez jazzovú až k populárnej hudbe, a nevyhýbame sa prieťahom do rozmanitých štýlov a žánrov. Hlavnou náplňou agentúry Art-Music  je organizácia a usporadúvanie šansónových koncertov.

Kontakt
Artmusic ©. All Rights Reserved.