Skip to content Skip to footer

Eva Pavlíková Blue note

Séria 13-tich videí z LIVE koncertu herečky a speváčky Evy Pavlíkovej so svojou kapelou

Eva Pavlíková si pre priaznivcov kvalitnej hudby a hodnotných textov pripravila koncert v jazzovom klube Blue Note v Novom meste nad Váhom nádherný šansónový koncert.

Agentúra Art-Music si pre Vás pripravila záznam z tohto koncertu na svojom Youtube kanály, ktorý priebežne napĺňame obsahom.
Veríme, že budeme postupne rásť a nájdete si tak časom v obsahu z tvorby umelcov s ktorými spolupracujeme to, čo Vám urobí radosť a poteší Vás len tak „pre radosť“

Najnovším prírastkom je séria 13-tich videí z LIVE koncertu herečky a speváčky Evy Pavlíkovej so svojou kapelou z 05.februára 2020 z Jazzového klubu „Bluenote“ v Novom meste nad Váhom.Eva Pavlíkova & Band

Eva Pavlikova
Viliam Majer
Tamás Belicza
Jakub Valiček
Lubomir Dolny

Ďakujeme, že aj touto formou ostávame s Vami v spojení a tešíme sa na jeseň 2020 (možno trošku skôr )?

Príjemné počúvanie….

What's your reaction?
0Smile0Angry0LOL0Sad1Love

Umelecká agentúra Art-Music sa zaoberá organizovaním  hudobných podujatí pre dospelého a detského diváka. Zastupujeme umelcov rôznych žánrov, od klasickej hudby cez jazzovú až k populárnej hudbe, a nevyhýbame sa prieťahom do rozmanitých štýlov a žánrov. Hlavnou náplňou agentúry Art-Music  je organizácia a usporadúvanie šansónových koncertov.

Kontakt
Artmusic ©. All Rights Reserved.