Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Koncert Evy Pavlíkovej v Topoľčanoch

Koncert Evy Pavlíkovej v Topoľčanoch

Dňa 14.mája 2023 sa o 17:00 hodine  v sále Spoločenského domu Topolčany uskutočnil koncert známej slovenskej herečky a šansónovej speváčky Evy Pavlíkovej za sprievodu svojej kapely: 

Zdenko Huszárik – klavír
Viliam Majer – akordeón
Martin Kukučka – bicie
Tamász Belicza – basgitara
Eva Pavlíková – spev

Koncert sa uskutočil v pri príležitosti dňa matiek vďaka mediálnej a kultúrnej spoločnosti mesta Topoľčany. Kapacita sály bola zaplnená do posledného miesta, čo prispelo k vynikajúcej atmosfére koncertu a diváci si vyžiadali aj prídavok

 

Texty do slovenskej podoby prebásnili poprední slovenskí textári, čo vnáša do ich významu ďalší, nový obsahovo-výrazový prvok. Hudobno-dramatické umenie tohto žánru Eva Pavlíková umelecky obohacuje o hereckú výpoveď
a skúsenosť ženy, umelca, s neopakovateľným autentickým prevedením. Piesne ako Čerešne, Žiť za to stálo, List mame a iné si tak nájdu svojho poslucháča a naplnia naše srdcia nehou, pokorou a láskou.

What's your reaction?
2Smile1Angry0LOL0Sad0Love

Umelecká agentúra Art-Music sa zaoberá organizovaním  hudobných podujatí pre dospelého a detského diváka. Zastupujeme umelcov rôznych žánrov, od klasickej hudby cez jazzovú až k populárnej hudbe, a nevyhýbame sa prieťahom do rozmanitých štýlov a žánrov. Hlavnou náplňou agentúry Art-Music  je organizácia a usporadúvanie šansónových koncertov.

Kontakt
Artmusic ©. All Rights Reserved.